İletişim Bilgileri

Türkiye'nin en ünlü tatil beldelerinden biri olan Çeşme, İzmir'de tatil denince akla ilk gelen yerdir. İzmir'in batısında kendi adını taşıyan yarımada üzerinde yer alan Çeşme, Yunanistan'ın Sakız Adası'nın karşısında yer almaktadır.

Güzel plajları ve koyları, tüm ihtişamıyla tarihi kalesi, ünlü sakızlı dondurması, ünü Türkiye sınırlarını aşan Alaçatı mahallesi ve her biri kendine has özellikleriyle Çeşme'de ziyaretçilerle buluşmaya hazır.

E-mail: info@pirilhotel.com
Adres: İnönü Mahallesi, Çeşme / İZMİR / TÜRKİYE

Bilgi ve rezervasyon

+90 232 253 03 03

İzmir Adnan Menderes Havalimanından

Özel taşıma seçenekleri ve fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Taksi ile

Taksi hizmeti otel personelimiz tarafından ayarlanabilir. Yolculuk trafiğe bağlı olarak yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Çeşme Feribot İskelesinden

Servisle

Çeşme-Sakız Adası arasında feribot seferleri bulunmaktadır. Feribot iskelesi otele 2,2 kilometre mesafededir ve Sakız Adası'na 15 dakikada ulaşılabilir. Dileyen misafirlerimiz ayrıca otele 100 metre mesafede 15 dakikada bir duran Çeşme minibüslerinden de yararlanabilirler.

İzmir Otogarından Çeşme'ye Nasıl Gidilir?

Çeşme Seyahat otobüsleri İzmir Otogarından Çeşme'ye direkt otobüs seferleri yapmaktadır. Bu otobüsler İzmir-Çeşme Otoyolu'nu kullanarak Alaçatı ve Ilıca'da durduktan sonra Çeşme Otogarı'na gidiyor. Otobüsler yaz aylarında her 30 dakikada bir, kış sezonunda ise 45-60 dakika aralıklarla hareket etmektedir. İzmir Otogar ilçe katındaki 141 numaralı perondan kalkan Çeşme Seyahat otobüsleriyle İzmir-Çeşme arası yolculuk 1,5 saat sürüyor.

İzmir'den Çeşme'ye Belediye Otobüsüyle Nasıl Gidilir?

Yasal düzenlemeyle il sınırlarının büyükşehir sınırı olarak güncellenmesiyle İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin toplu taşıma şirketi ESHOT, Çeşme'ye belediye otobüsü seferlerine başladı. İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak belediye otobüsleriyle Çeşme'ye gidebilirsiniz. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsü ile Urla'da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsüne binerek Çeşme'ye ulaşabilirsiniz. İzmirim Kart her iki otobüste de kullanılmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Çeşme'ye Nasıl Gidilir?

Çeşme'ye en yakın havaalanı İzmir Adnan Menderes Havaalanı'dır. Havaalanı ile Çeşme merkez arası mesafe 93 km'dir. HAVAŞ ile Çeşme'ye Ulaşım: HAVAŞ otobüsleri İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arasında çalışmaktadır. Havalimanından kalkan HAVAŞ otobüsleri, İzmir-Çeşme Otoyolu'nu kullanarak Alaçatı'da durduktan sonra Çeşme Otogarı'na ulaşıyor.

Üçkuyular'dan Çeşmeye Nasıl Gidilir?

Üçkuyular Mahalle Garajı, İzmir'in batı ve güneybatısında yer alan Urla, Çeşme, Karaburun ve Seferihisar gibi ilçelere hizmet vermektedir. Çeşme Seyahat otobüsleri Üçkuyular Mahalle Garajından Çeşme'ye direkt otobüs seferleri yapmaktadır. Üçkuyular Mahalle Garajı, alışveriş merkezinin yapılması nedeniyle İnciraltı'na taşınsa da otobüsler, İnciraltı Mahalle Garajı'ndan hareket ettikten sonra, eskiden Üçkuyular Mahalle Garajı'nın bulunduğu Deniz Feneri Caddesi'nden yolcu almaya devam ediyor.