Düğün & Organizasyon

Kurumsal Toplantılarınız

Toplam alan

m2

Odalar & Suitler

odalar

Misafirler

ziyaretler

Toplantı Odaları

etkinlikler için

Masalsı Bir Düğün

Kır düğünü de, kumsal düğünü de yepyeni bir konseptle Çeşme Dilaila Beach'te bir arada… Güneş Sakız Adası üzerinde batarken, sizin için bambaşka bir hayat başlasın… Sahildeki aşkınız; Gün batımına ve tüm denizlere nefes kesen bir manzara eşlik etsin. Gelin, hayalinizdeki düğün bizimle gerçekleşsin, efsane olun!

Unutulmaz Özel Günler

Zengin menü seçenekleri, kaliteli hizmeti ve güneşin Sakız Adası'ndan battığı doyumsuz güzelliği ile sizleri Dilaila Plajı'na davet ediyoruz. Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için… Toplam 1000 kişi kapasiteli mekanımızda sizler için tüm detaylar düşünüldü.

Muhteşem manzarasını mavi ve yeşille buluşturan Dilaila Plajı; Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü partileri, baby shower partileri ve geniş katılımlı organizasyonlar gibi özel etkinlikleriniz için ideal bir seçimdir.

Ziyafet Seçenekleri

Nefes kesen manzarası, mükemmel hizmet kalitesi, farklı beklentilere göre hazırlanmış zengin menüleri ile Dilaila Beach hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için sizi bekliyor. Usta şeflerimizin, samimi ve sıcak bir ortamda, en yakınlarınız ve tüm sevdiklerinizle birlikte sizlere leziz tatlar sunacağından emin olabilirsiniz.